Maksimum Ege Sigorta Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası, seyahatiniz sırasında yaşanabilecek olumsuzluklardan maddi olarak etkilenmemeniz için yaptırmanız gereken sigorta türüdür. Bir çok olumsuzluğu teminat altına alır. Seyahat sırasında ortaya çıkabilecek trafik kazası, yolculuk iptalleri, bagaj kaybolması, uçak seferlerinin gecikmesi ya da iptali bunlardan bazılarıdır. 

Bu teminatlar poliçe kapsamınıza göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için sizleri ofisimize bekleriz. 

Sizler de huzur ve güvenle seyahat edebilmek için seyahat sigortanızı yaptırmayı ihmal etmeyin. 

Seyahat Sigortası Avantajları

Bir çok olumsuzluğu güvence altına alan seyahat sigortasının avantajlarından bazılarını aşağıda listeledik. Teminatlar, poliçe kapsamınıza göre değişiklik göstermektedir. 

 

SEYAHAT İPTALLERİ

Seyahatinizi iptal etmek durumunda kalırsanız, bu iptal işleminden kaynaklanan maddi zararlarınızı güvence altına alabilirsiniz. Aynı şekilde uçuş sefer iptalleri de teminat kapsamındadır.

ACİL İLAÇ GÖNDERİLMESİ / GETİRİLMESİ

Sigortalının seyahat ettiği yerde bulunmayan ilaçlarının, doktor tarafından acil olarak yazılması ve sigortalıya gönderilmesi ile ilgili giderler teminat kapsamında karşılanabilmektedir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurtdışı seyahatiniz sırasında geçireceğiniz bir kaza veya hastalık, sahip olduğunuz sağlık sigortası kapsamına giremeyebilir. Bu durumlarda seyahat sigortası tıbbi müdahale giderlerinizi karşılar.

KAZA SONUCU VEFAT VEYA SAKATLIK

Sigortalının kaza sonucu vefat, tam ya da kısmi sakatlık durumunda limitler dahilinde tazminat alabilmenize olanak sağlamaktadır. Cenaze nakil işlemlerini de poliçe dahilinde karşılayabilmektedir.

ACİL EVE GERİ DÖNÜŞ

Sigortalının seyahati süresince evinde meydana gelebilecek hırsızlık, yangın, patlama ve kapı/pencere zorlanması gibi durumlarda eve geri dönüş masrafları teminat kapsamına girebilmektedir.

BAGAJ KAYBOLMASI

Bagajınızın çalınması ya da kaybolması durumunda seyahat sigortanız devreye girer. 24 saat içinde bulunamaması halinde, hava yolu şirketinin kayıp raporu ibrazı ile kişisel ihtiyaçlar karşılanmaktadır.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın