Maksimum Ege Sigorta Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Konut Sigortası

Evinizi konut sigortası kapsamına alarak sel, yangın, hırsızlık ve deprem gibi tehlikelerden koruyabilirsiniz. 

Konut sigortası, en basit tanımı ile evinizi, eşyalarınızı, aile bireylerini ve hatta komşularınızı da güvence altına almanıza olanak sağlayan bir sigorta türüdür.

 Konut sigortası kapsamına; grev, kargaşa, sel baskını, cam kırılması, hırsızlık, deprem ve yanardağ püskürmesi, dahili su teminatı, yer kayması, araç çarpması, fırtına, duman, yangın, kira kaybı teminatları girmektedir.  Sizler de konut poliçesi yaptırarak, yaşam alanınızı güvence altına almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Konut Sigortasının Faydaları

Konut Sigortası teminatları, paketlere göre değişiklik göstermektedir.

 

EK TEMİNATLAR

Kara, hava veya deniz taşıtı çarpmaları, enflasyondan korunma teminatları, elektronik cihaz teminatı, kira kaybı gibi teminatlar, isteğiniz üzerine düzenlenebilir.

7 / 24 ACİL DURUM HİZMETİ

Sigorta poliçeniz dahilinde alacağınız asistan hizmeti ile acil yardım numaralarından ücretsiz olarak çilingir, elektrik, su tesisatçısı, doktor ve ambulans çağırabilirsiniz.

GENEL TEMİNATLAR

Cam kırılması, su ve sel baskını, yangın ve deprem sonrası evinizde veya eşyalarınızda meydana gelen maddi hasarlar teminat kapsamında karşılanmaktadır.

GÖRÜNMEZ KAZALAR

Sizin veya çocuğunuzun dahil olduğu bir kaza sonucu zarar gören eşyalarınızın maddi hasarları konut poliçeniz tarafından karşılanabilmektedir.

YA EVİN DIŞI ?

Bina dışındaki bahçıvan evi, gara, kömürlük, su deposu gibi eklentilerle, bahçe duvarları, rıhtımlar, iskele ve teraslar paket dahiline göre kapsama altındadır.

KOMŞU TEMİNATI

Eğer sigorta paket kapsamınıza dahil ise sizden kaynaklı, komşunuzun evinde oluşacak zararların maddi değeri, teminat limitleri dahilinde karşılanmaktadır.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın