Maksimum Ege Sigorta Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Özel Sağlık Sigortası

Hayat bir çok fırsatlara dolu. Bu fırsatları kucaklayabilmek için sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Sağlık risklerine hazırlıksız yakalanmamak için kendinizi ve sevdiklerinizi sağlık sigortası ile güvence altına alın, tadınız kaçmasın. 

Bir çok teminatı bünyesinde barındıran, her bütçe ve ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarladığımız sigorta paketlerimizden yararlanmak için yarını beklemeyin. 

Ofisimize uğrayarak özel sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alabilir, teklif ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI TEMİNATLARI

Bu teminatlar, poliçe paketleri kapsamında değişiklik göstermektedir.

 

MEDİKAL YARDIM

Acil ya da acil olmayan durumlarda sağlık hizmeti alımı sırasında oluşabilecek ilave ücretler, poliçe kapsamında karşılanabilmektedir. Sizlere, en seçkin sağlık kurumlarında tedavi imkanı sunuyoruz.

AMBULANS HİZMETİ

Türkiye'nin her yerinden 7/24 faydalanabileceğiniz ambulans ve doktor gönderim hizmeti için gerekli organizasyonu yapıyoruz. Sağlık sorununun baş gösterdiği andan ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren durumlarda yanınızdayız.

CHECK-UP HİZMETİ

Yaş ve cinsiyete göre değişen riskleri göze alarak oluşturduğumuz sağlık sigortası paketlerimizde, poliçe kapsamında karşılanabilmektedir. Lütfen sigorta yaptırırken bu faktörleri inceleyiniz.

YENİDOĞAN BAKIM HİZMETİ

Anlaşmalı sağlık kurumlarımızda doğum yapan sigortalılarımıza yeni doğan bebek ile ilgili hemşirelik hizmeti sağlanmaktadır. Poliçe kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgiyi ofisimizden veya telefonla iletişim kurarak alabilirsiniz.

EVDE BAKIM HİZMETLERİ

Kendi evinde tedaviye gereksinim duyan hastalarımıza, tecrübeli sağlık ekibi tarafından hemşire tedarikinden yatak kiralanmasına, evde sağlık eğitimlerinden yoğun bakıma kadar sizlerin hizmetine sunulmuştur.

YATARAK / AYAKTA TEDAVİ

Yatarak tedavi görmeniz durumunda günlük oda, doktor, ilaç, ameliyathane, operatör, hemşire, kemoterapi, diyaliz, yoğun bakım ve sarf malzeme giderlerini kapsayan geniş bir teminat türüdür. Poliçeniz kapsamında faydalanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın