Maksimum Ege Sigorta Hizmetleri LTD. ŞTİ.

İş yeri Sigortası

İşyerinizdeki ekipmanlarınızı, müşterilerinizi, çalışanlarınızı, ticari ürünlerinizi kime emanet ediyorsunuz. 

Bir çok ihtiyaca hizmet verecek olan iş yeri sigorta paketlerimizle, siz ve iş yeriniz emin ellerdesiniz. Yangın, sel ve su baskını, deprem, hırsızlık, mal sahibine yahut kiracıya karşı sorumluluk, cam ve ayna kırılması, kar ağırlığı ve yakıt sızması gibi geniş bir yelpazeye sahip olarak size uygun teminatları seçebilirsiniz.

Sigorta paketinizdeki teminat ve gereksinimlerinizi kendiniz seçerek, en ekonomik şekilde teminatlarımızdan faydalanın ve işletmenizin güvenliğini sağlayın.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

İşyeri Sigortasının Faydaları

Paketiniz kapsamında yararlanabileceğiniz teminatlardan bazıları;

 

7/24 YARDIM HİZMETİ

Tesisat, elektrik, anahtar / çilingir hizmetleri, cam kırılması, güvenlik, seyahat, tıbbi organizasyon ve doktor / ambulans gönderimi gibi hizmetler poliçe kapsamında karşılanabilmektedir.

ÇALIŞANA ÖZEL TEMİNATLAR

Çalışanlara ait özel eşya teminatları, iş yerinde kalan kişinin kurtarılması, profesyonel iş yeri hizmetleri organizasyonları, paketiniz kapsamında karşılanabilmektedir.

İSTEĞE BAĞLI TEMİNATLAR

Deprem ve yanardağ püskürmesi, deniz taşıtları çarpması, kasa hırsızlığı, test sürüşleri, taşınan para ve makine kırılması gibi teminatlarınız poliçe kapsamına göre değerlendirilebilir.

DAHİLİ SU SIZMASI

Su ve sel baskını, izolasyon yetersizliği sonucu oluşabilecek dahili su sızması gibi problemleriniz poliçe kapsamı dahilinde, sigortanız tarafından karşılanabilmektedir.

LİMİTSİZ TEMİNATLAR

Aynı anda tek bir poliçe ile işletmenize, tüm risklere karşı istenilen bedele kadar limitsiz güvence teminatı sağlanabilmektedir. Paket detayları hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

GENEL SİGORTA TEMİNATLARI

Yangın, hırsızlık, cam kırılması, makine kırılması, üçüncü şahıslara karşı mali mesuliyet, emtea gibi teminatlarınız genel paket kapsamında değerlendirilmektedir.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın