Maksimum Ege Sigorta Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Kasko ve Taşıt Sigortası

Kasko, aracınızın kaza yapması halinde, uğrayacağınız maddi zararları karşılayan bir poliçe türüdür. Zorunlu trafik sigortanızın teminatlarının yeterli olmadığı durumlarda devreye girerek maddi zararınızı en aza indirger.

Trafik sigortası zorunlu olmasına karşın kasko sigortası zorunlu olmasa da ileride yaşanabilecek felaketleri önleme adına muhakkak ihmal edilmemesi gerekir. 

Ferdi kaza, sel ve su baskını, terör, hırsızlık, yangın gibi teminatları kapsamaktadır. 

Sizleri de kasko ve zorunlu trafik sigortası için ofisimize bekleriz.

KASKO SİGORTASININ FAYDALARI

Aracınıza kasko sigortası yaptırarak aşağıdaki hizmetlerden, poliçeniz limitleri dahilinde faydalanabilirsiniz. 

 

KAZA HASARLARI KARŞILANIR

Kasko, trafik sigortasında olduğu gibi sadece karşı taraftan kaynaklı kazaları değil, sizden dolayı meydana gelen kazalarda da aracınızda oluşan zararı kısmen ya da tamamen karşılamaktadır.

İKAME ARAÇ TEMİNİ

Kaza, arıza ve benzeri durumlardan dolayı aracınız onarım sürecine girdiğinde, aracınızı kullanamadığınız için sigorta şirketi tarafından sizlere yedek araç verilir. Böylece günlük yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirisiniz.

SAĞLIK SORUNLARINDA DESTEK

Kasko teminatları kapsamına alınabilen sağlık hizmetleri sayesinde kaza sonucu oluşabilecek yaralanma, ölüm gibi can güvenliği ile ilgili durumlarda da kasko şirketleri destek olabilmektedir.

ÇEKİCİ HİZMETİ

Kaza veya arıza durumunda sigorta hizmetlerinden eksiksiz yararlanabilmek için aracın hareket ettirilmemesi önemlidir. Bu nedenle belirli durumlar ve limitler dahilinde ücretsiz çekici hizmetine sahip olursunuz.

YOL YARDIM HİZMETLERİ

Aracınızın kilitli kalması ya da yolda kalmanıza neden olabilecek bir çok durumu teminat altına alabilir, limitler dahilinde sigorta şirketinizi arayarak yol yardım hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

DOĞAL AFET ZARARLARI

Dolu, sağanak yağmur, fırtına, yangın, toprak kayması ve deprem gibi birbirinden farklı doğa olayları sonucunda aracınızda meydana gelebilecek olan zararlar da kasko sigortanız tarafından karşılanabilmektedir.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın