Maksimum Ege Sigorta Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Seyahat Sigortası

Bize uğramadan seyahate çıkmayın.

Teklif Al

Özel Hayat Sigortası

Hayatınız riske atılamayacak kadar değerlidir. Bir çok ek teminat içeren, size uygun paketi birlikte belirleyelim. Ekstra ödemelerden kurtulun.

Teklif Al

BİZİMLE GÜVENCE ALTINDASINIZ

Araç kasko ve trafik sigortanızı en iyi fiyat garantisi ile yaptırın. Full kasko sigortasındaki fırsatlardan yararlanın.

Teklif Al

KONUT SİGORTASI

Konut sigortasında en cazip fiyatlar, ihtiyacınıza en uygun paketler Maksimum Ege Sigorta'da

TEKLİF AL

İşyeri Sİgortası

Ürünlerinizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İşyeri sigorta paketinizi oluşturun, aksilikleri dert etmeyin.

Teklif Al

HİZMETLERİMİZ

Sizlere uygun sigorta paketlerimizi aşağıdan seçebilirsiniz.

 

Kasko ve Trafik Sigortası

Kasko sigortasının avantajlarını biliyor musunuz? Sizi ve bütçenizi nasıl korur? Kasko ve Trafik Sigortası teminatları hakkında bilgi almak için tıklayın.

SAYFAYA GİT

Konut Sigortası

En değerli yuvanız, yaşam alanınızı korumak için konut sigortası yaptırmayı unutmayın. Peki hangi durumlarda konut sigortasından faydalanabilirsiniz. Tıklayın, öğrenin.

SAYFAYA GİT

ZORUNLU DEPREM SİGORTASI (DASK)

Deprem faaliyetine karşın 17 Ağustos 1999 depremi ile zorunlu hale getirilen Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) hakkında bilgi almak için tıklayın.

SAYFAYA GİT

İŞYERİ SİGORTASI

İş yerinizdeki elektronik cihazlardan, müşterilerinize, çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız güvence altındadır. Detaylı bilgi için tıklayın.

SAYFAYA GİT

Özel Sağlık Sigortası

Hayat her zaman iyi sürprizlerle karşımıza çıkmayabilir "Sırası mıydı şimdi bunun?" dememek için özel sağlık sigortanızı ihmal etmeyin.

SAYFAYA GİT

Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası huzurlu bir seyahat için gereklidir. Seyahat sırasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı sizi güvence altına alır. Detaylı bilgi için tıklayın.

SAYFAYA GİT

NEDEN BİZ

En iyi fiyat ve teminat garantisi sunuyoruz. Sektörde lider olabilmek için sürekli araştırma içerisindeyiz. Sizlere özel çözümleri, sizlerle birlikte, ihtiyacınız doğrultusunda oluşturuyor, cebinizi düşünüyoruz. Hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Her biri belgeli,  güler yüzlü, profesyonel ekibimizle 10 dk içerisinde teklif sunuyoruz. 

Müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu şirketimize, sizleri de bekliyoruz.

E-posta bültenimize abone olun. Fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun.

Maksimum Blog

Günlük yaşama dair ipuçları. Kahve molası...

 

Acentesi Olduğumuz Sigorta Şirketleri